Affiliate Parameter Catcher

OPINION HERO'dan ne bekleyebilirim?

OPINION HERO nedir?

OPINION HERO, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmadan kayıt…
OPINION HERO, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmadan kayıt olmalarını sağlayan bir hizmettir. Araştırmalarımıza katılmak için e-posta ile davet edileceksin. Çevrimiçi anket veya cep telefonu uygulamasıyla anketlerden bazılarına derhal katılabilirsin. Bununla birlikte, başka çeşitli araştırmalara da davet edilebilirsin: Ürünlerin, hizmetlerin veya hizmet kalitesinin test edilmesi ya da bazı konuları diğer insanlarla tartışmak için davet edilebilirsin. Onların taahhütleri için, OPINION HERO, katılımcıları paraya dönüştürülebilir krediler şeklinde ödüllendirir. En iyi yanı ise, görüşünü bir OPINION HERO olarak duyurma fırsatı ve bir şeyleri geliştirmek için aktif olarak katkıda bulunmaktır.

Ödeme amaçlı olarak aşağıdaki şirketlerle işbirliği yapıyoruz:
  • Skrill Ltd. in 25 Canada Square, E14 5LQ London, United Kingdom
Was this helpful?
0

OPINION HERO tam olarak nasıl çalışır?

Online anketlerimize katılabilmek için lütfen web sitemize kayıt ol OPINION HERO veya iPhone ya da Android uygulamamızı indir. Kayıt olmak…
Online anketlerimize katılabilmek için lütfen web sitemize kayıt ol OPINION HERO veya iPhone ya da Android uygulamamızı indir. Kayıt olmak hızlı, basit ve ücretsizdir. Profilinizi tamamladıktan sonra, araştırmalara e-posta yoluyla veya uygulama kullanıyorsan push bildirimleri yoluyla davet edileceksin. OPINION HERO olarak, çeşitli araştırmalara katılmak ve fikir belirtmek gerçekten kolaydır! Dahası, tamamlanan araştırmaların her biri için hesabına yatırılan bedeli kredi olarak alacaksın. Minimum tetikleyici OPINION HERO krediye ulaştığını da, Skrill ile kolayca ödeme isteğinde bulunabilirsin.
Was this helpful?
0

OPINION HERO uygulaması hangi cihazlarda kullanılabilir?

OPINION HERO uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirildi. Şu anda Blackberry veya Windows Telefonları için…
OPINION HERO uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirildi. Şu anda Blackberry veya Windows Telefonları için uygulama geliştirme planımız bulunmuyor. Diğer işletim sistemleri ile ilgili herhangi bir ek plan olduğunda en kısa sürede sana bilgi vereceğiz.
Was this helpful?
0

Ne tür araştırmalar beklemeliyim?

OPINION HERO çalışmaları, pazar araştırmasının tüm alanlarını kapsar: Bazı örnekler, reklam algısı, bir şirketin ürün yelpazesiyle ilgili odak grup tartışmaları,…

OPINION HERO çalışmaları, pazar araştırmasının tüm alanlarını kapsar: Bazı örnekler, reklam algısı, bir şirketin ürün yelpazesiyle ilgili odak grup tartışmaları, TV izleme alışkanlıklarınız hakkında bireysel röportajlar veya bir şirketin hizmet kalitesini gizli müşteri olarak test etme konusunda çevrimiçi anketler olabilir.

Bazı çalışmalar şehrinizdeki bir pazar araştırma stüdyosunda, diğerleri şirketlerin veya perakendecilerin tesislerinde gerçekleşir. Ancak, çoğu çalışmayı çevrimiçi olarak tamamlayabileceksin. Bir araştırmaya katılmadan önce, her zaman kısa bir açıklama alacaksın. Bu sana, katılıp katılmama kararı vermene yardımcı olacaktır. Farklı tipteki araştırmaların detaylı açıklamalarını web sitemizde veya bu sitenin destek bölümünde bulabilirsin.

Was this helpful?
0

Her araştırmaya katılmak zorunda mıyım?

Davetiyeyi kabul eder ve görüşlerini bizimle paylaşmak istersen, biz her zaman mutlu oluruz! Ancak tabii ki, her araştırmaya katılmak zorunda…

Davetiyeyi kabul eder ve görüşlerini bizimle paylaşmak istersen, biz her zaman mutlu oluruz!

Ancak tabii ki, her araştırmaya katılmak zorunda değilsin. Her bir araştırmaya katılma ya da katılmama kararını sen vereceksin.

Ayrıca tatile gideceğini veya hasta olduğunu bize bildirmene gerek yok.

Was this helpful?
0

Katılımlardan bir şey elde edecek miyim?

Sana önemli bir fark yaratma şansını vereceğiz! Ayrıca, çeşitli alanlardan en yeni eğilimler ve ilgili konular hakkında herkese açık olmayan…

Sana önemli bir fark yaratma şansını vereceğiz! Ayrıca, çeşitli alanlardan en yeni eğilimler ve ilgili konular hakkında herkese açık olmayan fikirler edineceksin. Ancak bundan daha fazlasını sunmamız gerekir: Tamamlanan her araştırma için, OPINION HERO kredilerimizi hesabında toplayacaksın. En fazla krediyi kim toplayabilir?

Ödül olarak verilen kredilerin sayısı farklı çalışma türleri arasında büyük farklılıklar gösterebilir. Kısa bir anket için 500 kredi, bir gizli müşteri görevi için 50.000 kredi alabilirsin. Her zaman katılmadan önce, ne kadar kredi alacağını sana bildireceğiz. Tabii ki katılım her zaman isteğe bağlıdır. İstersen, topladığın kredilerin ödenmesini talep edebilirsin.

Was this helpful?
0

Araştırmalara ne sıklıkla davet edileceğim?

Maalesef, kaç davetiye alacağını söyleyemiyoruz. Tam olarak ne zaman alacağını da söyleyemiyoruz. Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığın ülkeye bağlıdır -…

Maalesef, kaç davetiye alacağını söyleyemiyoruz. Tam olarak ne zaman alacağını da söyleyemiyoruz.

Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığın ülkeye bağlıdır - araştırmalar bazı ülkelerde diğerlerinden daha sık yapılmaktadır. Katılımcılar rastgele seçilir veya müşteriler tarafından belirlenen hedef kitle gereksinimlerine bağlı olarak; yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, meslek, ikamet yeri, vs. gibi kriterlere bağlı bir ön seçim yapılabilir.

Profilini tam olarak doldurmanı ve bilgilerini her zaman güncel tutmanı öneririz. Bu, araştırmalara daha seçici olarak davet edilmeni sağlar.

Davetiyelerimiz spam klasörüne düşebilir. Bu nedenle lütfen spam klasörünü düzenli olarak kontrol et veya ayarları buna göre yap. Garanti altına almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'u adres defterine ekleyebilirsin.

Was this helpful?
0

Ne tür anketler beklemeliyim?

Anketlerimiz çevrimiçi anketler vasıtasıyla yürütülmektedir ve çok farklı konularda olabilirler; bu da senin bir OPINION HERO olarak gerçek bir fark…

Anketlerimiz çevrimiçi anketler vasıtasıyla yürütülmektedir ve çok farklı konularda olabilirler; bu da senin bir OPINION HERO olarak gerçek bir fark yaratmanı sağlar. Anketler; seyahat tercihlerin, belirli ürünler hakkındaki görüşlerin veya reklamlar hakkındaki görüşlerinle ilgili olabilir. Şirketler, sonuçları yeni ürünler geliştirmek veya senin gibi tüketicilerin ihtiyaçlarına uyarlamak için kullanacaktır.

Anketlerimizden bazılarını, ürün testleri, hedef grupları ve gizli müşteri atamaları için odak grupları seçmek için de kullanıyoruz.

Anketlerimize OPINION HERO uygulamasını kullanırken push bildirimleri aracılığıyla veya e-posta yoluyla davet edilebilirsin. E-posta ile davet edildiysen, anket bağlantısını tıkladıktan sonra hemen yanıtlamaya başlayabilirsin: Tıklayarak veya metin girerek cevaplayabileceğin sorular sorulacaktır. Herhangi bir davetiyeyi kaçırıp kaçırmadığını kontrol etmek için zaman zaman hesabına giriş yapabilirsin. Push bildirimiyle davet edildiysen, anket bağlantısını hemen tıklayabilir ve akıllı telefonunu kullanarak anketi kolayca cevaplayabilirsin.

Lütfen anketleri yalnızca tanımlanan cihazı kullanarak açın ve yanıtlayın. Bir ankete Push yoluyla davet edilmediysen, mobil cihazlar için uygun olmadığındandır. Bir anketi tıkladıktan sonra başka bir cihazı kullanarak yeniden açamaz veya devam edemezsin.

Was this helpful?
0

Bir ankete katıldığımda bir şey elde edecek miyim?

Evet! Çevrimiçi veya OPINION HERO uygulaması ile anketlerimize katıldığın takdirde OPINION HERO kredisi alacaksın. Anket davetiyesinde, başarıyla katıldığında sana ne…

Evet! Çevrimiçi veya OPINION HERO uygulaması ile anketlerimize katıldığın takdirde OPINION HERO kredisi alacaksın. Anket davetiyesinde, başarıyla katıldığında sana ne kadar kredi kazanacağını belirteceğiz. Kredilerin miktarı, araştırmanın ne kadar uzun veya detaylandırıldığına bağlı olarak değişir. Kısa bir anket için yaklaşık 300 ila 500 Kredi alacaksın, ancak daha uzun bir anket için yaklaşık 3.000 ila 5.000 Kredi kazanabilirsin.

Bir ödeme almak için tüm anketi tamamlaman gerektiğini lütfen unutma. Ankete başlarken, istenen hedef grubuyla eşleşmediğin veya senin özelliklerine sahip yeterli sayıda kişinin zaten yer aldığı ortaya çıkarsa asıl içeriğe başlamadan anket kesilecektir. Sonuçta, anket tam olarak tamamlanmış sayılmayacaktır.

Was this helpful?
0

Ne tür ürün testleri beklemeliyim?

İster gıdaları deniyor, ister yeni bir elektrikli diş fırçası, belki yeni kulaklıklar deniyor olun - bunlar senin tat, kullanışlılık, tasarım…

İster gıdaları deniyor, ister yeni bir elektrikli diş fırçası, belki yeni kulaklıklar deniyor olun - bunlar senin tat, kullanışlılık, tasarım ve diğer birçok yönüyle ilgili kendi düşüncelerin. Öncelikle, ürün testi için senin hedef kitleye uygunluğunun kontrol edilmesi için bir anket yapılacaktır. Kriterlere uyduğunda ve katılmayı kabul ettiğinde, düşüncelerini öğrenmek istediğimiz ürünleri ev adresine göndeririz.

Bir OPINION HERO olarak ürünleri test etmek için başka yollar da vardır. Bazı ürün testleri çevrimiçi yapılır, örneğin, bir web sitesi veya bir uygulama hakkında ne düşündüğünü bilmek isteyebiliriz veya ürün bir videoda sunulabilir. Ürün testleri, odak grupları şeklinde de yapılabilir ve ürünleri 5-10 OPINION HERO ile birlikte tartışırsın. Bu, çevrimiçi veya bir pazar araştırma kurumunda gerçekleşebilir. Öte yandan, derinlemesine bir röportajda, bir araştırmacıya - şahsen veya telefonda - bir ürün ile ilgili fikirlerini ve deneyimlerini anlatacaksın.

Was this helpful?
0

Bir ürün testinden bir şey elde edecek miyim?

Evet! Her şeyden önce, yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda özel bir fikir verirsin ve sürece aktif bir şekilde katılma şansına sahip…
Evet! Her şeyden önce, yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda özel bir fikir verirsin ve sürece aktif bir şekilde katılma şansına sahip olursun. Buna ek olarak, tabii ki OPINION HERO Kredileri ile ödüllendirileceksin. Katılmadan önce, testin zorluğuna bağlı olan kredi miktarı hakkında bilgilendirileceksin. Bazen, “normal” müşterilerin bu şansı elde etmelerinden haftalar veya aylar önce bir ürünü alacaksın.
Was this helpful?
0

Odak gruplarında beni ne bekliyor?

Odak gruplarında 5-10 OPINION HERO ile ürünleri, markaları, servisleri ve diğer önemli olayları tartışacaksın. Tartışmalar, müşteri için özellikle ilginç yönlerin…

Odak gruplarında 5-10 OPINION HERO ile ürünleri, markaları, servisleri ve diğer önemli olayları tartışacaksın. Tartışmalar, müşteri için özellikle ilginç yönlerin tartışılmasını sağlayan deneyimli bir moderatör tarafından izlenir.

İlk olarak, odak grubunun hedef grubuyla eşleşip eşleşmediğini kontrol etmek için bir anket yapılacaktır. Kriterleri yerine getirirsen, çevrimiçi ya da şehrin merkezi bir yerinde (bir otelin konferans odası gibi) görüş alışverişinde bulunmak için diğer OPINION HERO'lar ile karşılaşma fırsatı bulacaksın.

Was this helpful?
0

Bir odak grubuna katıldığımda bir şey elde edecek miyim?

Tabii ki! İlginç tartışmalara ve diğer OPINION HERO'lar ile tanışma fırsatına ek olarak, çabanın karşılığında bir ödül de alacaksın. Önceden…
Tabii ki! İlginç tartışmalara ve diğer OPINION HERO'lar ile tanışma fırsatına ek olarak, çabanın karşılığında bir ödül de alacaksın. Önceden ne kadar ödül alacağını biliyor olacaksın. Bu ödül, senin hesabına OPINION HERO Kredisi olarak eklenecektir. Ve belki, birkaç ay sonra umduğun kesin ürün piyasaya sürülecek ve görüşün buna önemli katkılarda bulunmuş olacak.
Was this helpful?
0

Bir gizli müşteri olarak atanmamdan ne beklemeliyim?

Bir gizli müşteri olarak, “normal” müşteri gibi bir şirketin hizmetini test edeceksin. Bir anket ile hedef kitleyle eşleşip eşleşmediğin kontrol…
Bir gizli müşteri olarak, “normal” müşteri gibi bir şirketin hizmetini test edeceksin. Bir anket ile hedef kitleyle eşleşip eşleşmediğin kontrol edildikten sonra, test sırasında gözlemlenmesi beklenen ölçütler hakkında önceden bilgi alacaksın. Göreviniz sitede, örneğin bir dükkân, bir restoran veya atölyede gerçekleşebilir. Örneğin müşteri hizmetleri veya bir şirketin telefon desteğini test etmek için bazı görevler telefonla gerçekleşir. Bir gizli müşteri olarak çok dikkatli davranman ve test edilen satış asistanın veya danışmanının senin bir test müşterisi olduğunu bilmemesi çok önemlidir. Testi yaptıktan sonra, test sırasında yaşadığın deneyimi şirkete bildirmek için, önceden tartışılan ölçütlerle ilgili bir anket dolduracaksın.
Was this helpful?
0

Gizli müşteri olarak bir şey elde edecek miyim?

Tabii ki! Müşteri desteğini ve hizmetleri geliştirmeye doğrudan katılıyorsun ve görüşün önemli farklılıklar yaratabilir. Birçok test müşterisi, test edilen şirketlerde…
Tabii ki! Müşteri desteğini ve hizmetleri geliştirmeye doğrudan katılıyorsun ve görüşün önemli farklılıklar yaratabilir. Birçok test müşterisi, test edilen şirketlerde zayıf noktaları test etmekten ve onları düzeltmeye katkıda bulunmaktan büyük zevk almaktadır. Ek olarak, çabana bağlı olarak ödüllendirileceksin. Önceden ne kadar alacağını biliyor olacaksın.
Was this helpful?
0

Araştırmalara yurt dışındayken / tatildeyken katılabilir miyim?

Anketleri sadece kayıtlı olduğun ülkedeyken cevaplayabilirsin. Araştırmalarımızın tamamı kısa bir anket içermektedir, bu maalesef yurt dışındayken herhangi bir çalışmaya katılamayacağın…

Anketleri sadece kayıtlı olduğun ülkedeyken cevaplayabilirsin.

Araştırmalarımızın tamamı kısa bir anket içermektedir, bu maalesef yurt dışındayken herhangi bir çalışmaya katılamayacağın anlamına gelmektedir. Bir anket başlatılırken, ilk önce kayıtlı olduğun ülkede olup olmadığın kontrol edilir. Bu nedenle, lütfen sadece yaşadığın ülkede kayıt olduğundan emin ol.

Was this helpful?
0