Affiliate Parameter Catcher

Kredilerinizle ilgili her şey

Skrill nedir, nasıl işler ve nerede bir Skrill hesabı açabilirim?

Skrill, bir e-posta adresi kullanarak güvenle, kolaylıkla ve düşük maliyetle para alıp göndermeyi sağlayan bir hizmettir. Ücretsiz kaydolmak mümkündür. Buradan…

Skrill, bir e-posta adresi kullanarak güvenle, kolaylıkla ve düşük maliyetle para alıp göndermeyi sağlayan bir hizmettir. Ücretsiz kaydolmak mümkündür. Buradan kaydolabilirsiniz: www.skrill.com . Ödemeyi etkinleştirmek için, Skrill’da da panelimiz için yaptığınız gibi aynı e-posta adresini kullanmanız önemlidir! Zaten başka bir e-posta adresine sahip bir Skrill hesabınız varsa, bize kaydolurken kullandığınız e-posta adresini Skrill hesabınıza ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, OPINIONHERO hesabınız için kullandığınız e-posta adresini de biz değiştirebiliriz.

Ödeme almak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın:

  • Web sitemizdeki hesabınıza giriş yapın
  • “Ödülleri öde”ye tıklayın
  • Paraya dönüştürülebilir tutara ulaştıktan sonra onay kutusunu işaretleyin
  • ”Çıkış” düğmesini ve ardından “siparişi onayla”yı tıklayın
  • Gerekirse, işlemi kabul etmek için lütfen Skrill'da oturum açmayı unutmayın. E-posta adresiniz Skrill hesabınıza bağlı değilse, parayı almak için 30 gün içinde hesabınıza ekleyebilirsiniz.
  • İşlem sırasında doğacak bütün ücretler tarafımızdan tümüyle karşılanacaktır.
  • Paranız gelmediyse bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Krediler nedir ve ben nasıl alacağım?

Krediler OPINION HERO tarafından kullanılan para birimidir. Fikirlerini açıklamanın ve ürünlere veya kampanyalara aktif etkine ek olarak ayrıca Kredilerle ödüllendirileceksin.…
Krediler OPINION HERO tarafından kullanılan para birimidir. Fikirlerini açıklamanın ve ürünlere veya kampanyalara aktif etkine ek olarak ayrıca Kredilerle ödüllendirileceksin. Başarıyla tamamladığın her araştırma için Krediler alacaksın. Biz sana her araştırma öncesi katılımın ile ne kadar Kredi alacağını bildireceğiz. Çevrimiçi anketlerin Kredi miktarı çoğunlukla araştırmanın uzunluğuna ve bulunduğun ülkeye bağlıdır: Ürün testleri, odak grupları ve gizli müşteri atanmalarında, her bir araştırmada farklılıklar gösterecek daha başka boyutlarda bulunur. Tekrarlayalım, katılmadan önce her zaman ne kadar Kredi alacağını bileceksin.
Was this helpful?
-1

Kredilerimi nasıl kullanacağım?

Kredilerini hesabında toplayabilirsin! Yeni bir kaydı nasıl yapacağım? İstersen, topladığın Kredilerin ödenmesini talep edebilirsin. Ödeme, Skrill aracılığıyla oldukça basit bir…

Kredilerini hesabında toplayabilirsin! Yeni bir kaydı nasıl yapacağım?

İstersen, topladığın Kredilerin ödenmesini talep edebilirsin. Ödeme, Skrill aracılığıyla oldukça basit bir şekilde yapılır. OPINION HERO’ya kayıtlı olduğun ve seni tanımamıza izin veren e-posta adresinin, Skrill hesabında da listelendiğinden emin ol.

Herhangi bir ödemede aşağıdakileri göz önünde bulundur: Kredilerin kaybolursa ve bir kayıt yapmak istersen sıfırdan başlaman gerekir.

Was this helpful?
0

Kredi kazanmanın başka yolları var mı?

Evet! OPINION HERO'yu arkadaşlarınıza önererek! Arkadaşınız üç anketi başarıyla tamamladıktan sonra, Ödülün hesabına yatırılacaktır. Lütfen aklında olsun: Arkadaşını, davet formumuzu…

Evet! OPINION HERO'yu arkadaşlarınıza önererek! Arkadaşınız üç anketi başarıyla tamamladıktan sonra, Ödülün hesabına yatırılacaktır.

Lütfen aklında olsun: Arkadaşını, davet formumuzu kullanarak davet et. Giriş yap ve solda bulunan “arkadaşları davet et”e tıkla. Burada, arkadaşlarının adlarını ve e-posta adresini girebilirsin. Dilediğin kadar arkadaş davet edebilirsin!

Was this helpful?
0

Bir anket için neden davetiyede belirtilenden daha az Kredi aldım?

Bazen bir ankete davet edildin ve bu anketi başlattın, ancak seçici birkaç sorudan sonra devam edemedin, çünkü talep edilen hedef…
Bazen bir ankete davet edildin ve bu anketi başlattın, ancak seçici birkaç sorudan sonra devam edemedin, çünkü talep edilen hedef kitleyle eşleşmiyorsun. Aynı durum, anket daha önce kapatıldığında da geçerlidir. Böyle bir durumda, sistemimiz senin için yeni bir anket arayacaktır. Anketi tamamlayabiliyorsan, elbette bu anketin ücretini alacaksın. Daha uzun bir anket için daha yüksek bir bedel ve daha kısa olan için daha düşük bir bedel alırsın.
Was this helpful?
0

Bir anketi tamamlamama rağmen neden hiç bir Kredi almadım?

Cevapların için teşekkür ederiz! Kazanılan Kredinin hesabında gözükmesi bazen bir saate kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığın herhangi Kredi hâlâ…

Cevapların için teşekkür ederiz!

Kazanılan Kredinin hesabında gözükmesi bazen bir saate kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığın herhangi Kredi hâlâ gelmediyse, bize kısa mesaj göndermekten çekinme. Lütfen anketin davet bağlantısını gönderdiğinden emin ol (bağlantıyı tıkladıktan sonra yönlendirilmiş olsan bile). Onu, sana gönderdiğimiz e-postada bulacaksın.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Arkadaşlarımı davet ettikten sonra neden Kredi almadım?

Bizi arkadaşlarına önerdiğin için teşekkür ederiz! Vaat edilen Krediyi alabilmen için hesabındaki arkadaş daveti özelliği aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmeniz ve…

Bizi arkadaşlarına önerdiğin için teşekkür ederiz!

Vaat edilen Krediyi alabilmen için hesabındaki arkadaş daveti özelliği aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmeniz ve arkadaşlarınızın aldıkları e-postadaki bağlantıyı tıklamaları gerekir. Aksi takdirde, sistemimiz, ne yazık ki katılımcının kim tarafından davet edildiğini tespit edemeyecektir.

Arkadaşlarınızın görevlendirilmesi için vaat edilen Kredi, arkadaşlarınızın üç anketi başarıyla tamamlamasından sonra hesabına otomatik olarak eklenecektir. Arkadaşlarınızın durumunu hesabından kontrol edebilirsin. Davet ettikten hemen sonra durum “-1” olarak gösterilir; bu, arkadaşının henüz kayıt yaptırmadığı anlamına gelir. Hesap etkinleştirildikten sonra durum "0" olarak değişir. Durum, başarıyla tamamlanan her anket için bir sayı artacaktır. Bu, “3” statüsüne ulaşıldığında, vaat edilen Krediyi alacağın anlamına gelir.

Arkadaşın, hesabında “-1” olarak belirtilmiş, ancak arkadaşının kayıtlı olduğunu biliyorsan, lütfen bizimle iletişime geç ki senin için bunu kontrol edebilelim.

Was this helpful?
0

Kazanılan tüm Kredimin bir kerede ödenmesini neden aynı anda alamıyorum?

Güvenlik nedenleri sebebiyle, hilelerden korunmak için, ödeme günde en fazla iki kez ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle kazanılan tüm kredileri bir…
Güvenlik nedenleri sebebiyle, hilelerden korunmak için, ödeme günde en fazla iki kez ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle kazanılan tüm kredileri bir seferde ödemek mümkün değildir.
Was this helpful?
0

Başka ödeme yöntemleri var mı?

Kazandığın Kredilerin ödenmesi için sadece Skrill kullanıyoruz. Banka hesap bilgilerinin gizliliği nedeniyle Skrill'ın en güvenli ödeme yöntemi olduğunu düşünüyoruz.
Kazandığın Kredilerin ödenmesi için sadece Skrill kullanıyoruz. Banka hesap bilgilerinin gizliliği nedeniyle Skrill'ın en güvenli ödeme yöntemi olduğunu düşünüyoruz.
Was this helpful?
0

Hesabımla ilgili başka sorum var.

Soruna henüz bir cevap bulamadın mı? Lütfen bize kısa mesaj gönder ve sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! Bizimle iletişime geçin

Soruna henüz bir cevap bulamadın mı? Lütfen bize kısa mesaj gönder ve sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0