Affiliate Parameter Catcher

Kayıt

Nasıl kayıt olacağım?

Kayıt olmak için sadece www.opinionhero.com adresini ziyaret et ve “Katıl”a tıkla. Adını, e-posta adresini ve diğer birkaç detayı bize bildirdikten…

Kayıt olmak için sadece www.opinionhero.com adresini ziyaret et ve “Katıl”a tıkla. Adını, e-posta adresini ve diğer birkaç detayı bize bildirdikten sonra sana e-posta ile bir onay linki göndereceğiz.

Onay linkine tıkla ve başla! Şimdi OPINION HERO profilin var, buna bağlı olarak seni çevrimiçi araştırmalara e-posta ile davet edeceğiz. Giriş yaparak profilini daha detaylı olarak doldurabilirsin. Örneğin, hobilerinin neler olduğunu veya hangi içecekleri tercih ettiğini bize söyleyebilirsin. Profiline, yaşamını ne kadar detaylı aktarabilirsen, kendin hakkında o derece bilgiyi peşinen vermiş olursun, böylece seni daha seçici olarak davet edebiliriz.

Was this helpful?
0

Yurt dışındayken veya tatildeyken kayıt olabilir miyim?

Yalnızca bulunduğun ülke için kayıt olabilirsin. Yurt dışındayken kayıt olursan, yalnızca o ülkenin vatandaşlarına yönelik anketleri, o ülke dilinde alırsın.…
Yalnızca bulunduğun ülke için kayıt olabilirsin. Yurt dışındayken kayıt olursan, yalnızca o ülkenin vatandaşlarına yönelik anketleri, o ülke dilinde alırsın. Kendi ülkene döndükten sonra artık yabancı profilini kullanarak herhangi bir anket başlatamazsın.

Bu nedenle yaşadığın ülkede ve normalde ikamet ettiğin ülkede kayıt olmanı ve yurt dışında iken bulunduğun ülkede kayıt olmamanı rica ediyoruz.

Was this helpful?
0

OPINION HERO uygulamasını kullanarak neden kayıt olamıyorum?

Uygulamayı kullanarak başarılı olamadın ise sitemizi kullanarak kayıt olmanı öneririz www.opinionhero.com( Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya mobil tarayıcı kullanarak). Kayıt işlemini…
Uygulamayı kullanarak başarılı olamadın ise sitemizi kullanarak kayıt olmanı öneririz www.opinionhero.com( Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya mobil tarayıcı kullanarak). Kayıt işlemini tamamladıktan ve profilini etkinleştirdikten sonra, e-posta adresini ve şifreni kullanarak uygulamada oturum açabilir ve heyecan verici anketlere katılmaya başlayabilirsin. OPINION HERO uygulamasını kullanırken sorun yaşamaya devam edersen, lütfen bir ekran görüntüsü ve sorunun kısa bir açıklamasını bize gönder ki bizde sorunu inceleyebilelim.
Was this helpful?
0

Kayıt olurken posta kodumun kabul edilmemiş olması neden olur?

Dünyada, doğum tarihlerinde olduğu gibi posta kodlarında da farklı ve çeşitli formatlar kullanılmaktadır. Lütfen, posta kodun için mümkün olan tüm…

Dünyada, doğum tarihlerinde olduğu gibi posta kodlarında da farklı ve çeşitli formatlar kullanılmaktadır. Lütfen, posta kodun için mümkün olan tüm formatları denediğinden emin ol. Buna boşluklar, büyük ve küçük harfler ve ayrıca kısa ve uzun çizgiler veya yaygın olarak kullanılmayan biçimler dahildir. Yakın çevrendeki diğer posta kodlarını deneyebilirsin. Kayıt olduktan sonra, posta kodunu değiştirebilirsin. Sorun devam ederse, bizimle posta kodunla ilgili olarak irtibata geç, sana kayıt olmada yardımcı olalım.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Kayıt olduktan sonra hesabımın aktif olmaması neden olur?

Kayıt olduktan sonra, biz sana hemen aktivasyon linkini içeren bir e-posta göndeririz. Hesabını aktifleştirmek için aktivasyon linkine tıklaman gerekir. Bazen…

Kayıt olduktan sonra, biz sana hemen aktivasyon linkini içeren bir e-posta göndeririz. Hesabını aktifleştirmek için aktivasyon linkine tıklaman gerekir.

Bazen bu e-posta, senin e-posta programının istenmeyen spam / bilinmeyen klasörüne düşebilir. Oraya baktın mı? Bize, doğru e-posta adresini verdin mi? Yazım hataları çok rahat oluşabilir!

Her şeyi doğru heceledin, ancak hâlâ hiçbir şey alamadın mı? Dert etme! Aşağıya tıklayarak destek ekibine kısa bir mesaj yolla.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Verilerim ve araştırmalara verdiğim cevaplara ne oluyor?

Kayıt sırasında ve profilini güncellerken verdiğin bilgiler, katılımcıları sadece araştırmalara seçmek amacıyla kullanılır. Bizden veya üçüncü taraflardan reklam içeren veya…

Kayıt sırasında ve profilini güncellerken verdiğin bilgiler, katılımcıları sadece araştırmalara seçmek amacıyla kullanılır. Bizden veya üçüncü taraflardan reklam içeren veya istenmeyen hiçbir mesaj almayacaksın.

Anketlere verilen cevaplarla sen, bir birey olarak izlenemezsin. Tüm veriler analiz için toplanır, ör: “bu ankete katılanların % 62’sinin düşüncesi...”

Was this helpful?
0

Kayıtla ilgili benim başka sorum var.

Burada soruna cevap bulamadın mı? Bize kısa bir mesaj yolla, yardım etmekten mutlu oluruz! Bizimle iletişime geçin

Burada soruna cevap bulamadın mı? Bize kısa bir mesaj yolla, yardım etmekten mutlu oluruz!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0