Affiliate Parameter Catcher

Araştırmalarla ilgili problemler

Bir araştırmada problemle karşılaştığımda ne yapabilirim?

Her şeyden önce düzgün gitmeyen şeyler için özür dileriz. Biz daima gelişmek için çaba gösteriyoruz ve geri bildirimin için minnettarız.…
Her şeyden önce düzgün gitmeyen şeyler için özür dileriz. Biz daima gelişmek için çaba gösteriyoruz ve geri bildirimin için minnettarız. Bir anketle ilgili sorun veya bir problem varsa lütfen aşağıdaki anketlerle ilgili sıkça sorulan soruları oku. Deneyimlerimize göre, problemlerin çoğu burada çözümlenebilir. Ancak, problemin hâlâ çözülememişse destek ekibimize yazmanı rica ederiz. Hatta, kahramanların bile arada bir ayağa kalkmaları gerekir!
Was this helpful?
0

Nasıl oluyor da bana çok az veya hiç araştırma daveti gelmez?

Özür dileriz, ancak günde kaç davet alacağını tanımlama imkânımız bulunmuyor. Ayrıca, sana geleceğini de net olarak söyleyemiyoruz. Tüm davetler otomatik…

Özür dileriz, ancak günde kaç davet alacağını tanımlama imkânımız bulunmuyor. Ayrıca, sana geleceğini de net olarak söyleyemiyoruz. Tüm davetler otomatik olarak gönderilir.

Davetiye adeti yaşamakta olduğun ülke ile son derece bağlantılıdır ve bazı ülkelerde diğerlerine oranla daha sık olabilir. Ayrıca, katılımcılar rastgele seçilmektedir veya yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, meslek, yaşanan yer, vs.'ye göre belki de bir ön seçim yapılmaktadır. Bu, müşterinin taleplerine bağlıdır.

Profilini tam olarak doldurmanı ve devamlı güncel tutmanı öneririz. Bu, anketlere daha seçici olarak davet edilmeni sağlar.

Ayrıca, bizim davetlerimiz bazen spam dosyana düşmektedir, bazı e-posta sağlayıcıları davetlerimizi spam olarak yorumlamaktadır. Bu nedenle lütfen spam klasörünü düzenli olarak kontrol et veya ayarları buna göre yap. Garanti altına almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'u adres defterine ekleyebilirsin.

Was this helpful?
0

Ankete davet linki neden çalışmıyor?

Teknik problemleri engellemek için devamlı araştırmalarımızı dener ve detaylı testler yaparız. Ancak, bazen problemler hemen ortaya çıkmaz. Bu durumun kendi…

Teknik problemleri engellemek için devamlı araştırmalarımızı dener ve detaylı testler yaparız. Ancak, bazen problemler hemen ortaya çıkmaz. Bu durumun kendi ayarlarınla ilgili olmadığından emin olmak için, aşağıdaki ipuçları sonraki araştırmalarda yardımcı olabilir.

  • Pop-up engelleyicini devre dışı bırak
  • Chrome veya Firefox tarayıcısı kullan
  • Bağlantıya iki kere tıklamaktan kaçın
  • "Katılın" bağlantısına tıklamadan önce, emin olmak için bağlantıyı tarayıcına kopyala.
  • Daima istenen cihazı kullan (E-posta davetleri için PC/Dizüstü bilgisayar, akıllı telefon / uygulamadaki push bildirimleri için tablet bilgisayar)

Her tıklamanın bir kez yapılabileceğini lütfen unutma. Bir linke tıkladığın anda ankete başladın sayılır ve tarayıcı ekranı kapatıldıktan sonra o tekrar başlatılamaz/açılamaz. Ne yazık ki, çoklu katılımları ve diğer sahtekârlık türlerini engellemek için böyle devam etmeliyiz.

Was this helpful?
0

Bir ürün testi / odak grubu / gizli müşteri atamasıyla ilgili bir sorun yaşarsam ne yapabilirim?

Projelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ancak, bazen işler ters gidebilir. Sorunların ortaya çıkabileceği iki nokta…

Projelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ancak, bazen işler ters gidebilir. Sorunların ortaya çıkabileceği iki nokta vardır - bir araştırmaya katılmak için ön seçim için kullanılan kısa anket sırasında veya ortaklarımızla ve müşterilerimizle bir proje gerçekleştiğinde. Ön seçim sırasında bir sorun olursa, “Anketler” bölümünden aşağıdaki cevapları kontrol etmelisin. Çalışmanın kendisi esnasında sorun olursa, çoğunlukla bu sorun en iyi şekilde müşteriyle çözülür. Müşteri, araştırmanın tüm detaylarını sunan bir şirket veya bir şahıstır.

Burada sıkışırsanız, lütfen bize mesaj gönder ki sana yardımcı olalım. Bize ne kadar çok bilgi aktarabilirsen, bizde sana o derece daha iyi destek verebiliriz!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Bir ankette problemle karşılaştığımda ne yapabilirim?

Her gün yüzlerce anketi birçok ülkede yürütüyoruz, bu nedenle ara sıra sorunlar yaşanabiliyor. OPINION HERO’da, araştırmalarımız ile deneyiminizi geliştirmek için…
Her gün yüzlerce anketi birçok ülkede yürütüyoruz, bu nedenle ara sıra sorunlar yaşanabiliyor. OPINION HERO’da, araştırmalarımız ile deneyiminizi geliştirmek için daima doğru çalışırız. Her şeye rağmen hâlâ bir sorun varsa, sıkça sorulan soruları okuyun. Deneyimlerimize göre, birçok problem burada çözülüyor. Ancak, problemin hâlâ çözülememişse, destek ekibimize yazmanı rica ederiz. Unutmayın ki bazı araştırmalar ortaklarımız tarafından yürütülmekte ve içeriklerine ve gerçekleştirmelerine etkimizin sınırlı olduğu unutmayın. Katılımın ve anlayışın için teşekkür ederiz.
Was this helpful?
0

Ankete başlarken “Anket zaten başlatılmış” mesajını neden alıyorum?

Her davet linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra…

Her davet linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra tekrar başlanamaz. Bu mesajı alırsan, anketi daha önce tıklamış ve başlatmışsın, ancak maalesef bunu tamamlayamamışsın anlamına gelir.

Sık sık veya daima bu mesajı alıyorsan, e-posta sağlayıcınla ilgili bir sorun da olabilir. Bu gibi durumlarda, davetiye bağlantısını tarayıcının adres çubuğuna manüel olarak kopyalamanı öneririz.

Was this helpful?
0

Sorulara başlarken “Sorular zaten başlatılmış” mesajını neden alıyorum?

Her davet linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra…

Her davet linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra tekrar başlanamaz. Bu mesajı alırsan, anketi daha önce tıklamış, başlatmış ve sonuçlandırmışsın. (tamamlamış olduğundan veya hedef kitleyle eşleşmediğinden).

Anketi tamamladığından eminsen ancak bunun için para almadıysan, bize kısa mesaj gönderebilirsin. Lütfen anketin davetiye bağlantısını eklediğinden emin ol. Onu, sana gönderdiğimiz e-postada bulacaksın.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Neden yanlış dilde bir anket alıyorum?

Yanlış bir dilde anket aldığınız için özür dileriz! Bu olmamalıydı. Başka bir dilde bir ankete davet edildiğin takdirde lütfen bizimle…

Yanlış bir dilde anket aldığınız için özür dileriz! Bu olmamalıydı. Başka bir dilde bir ankete davet edildiğin takdirde lütfen bizimle iletişime geç. Anketi kontrol etmek için davetiye bağlantısına, tercihen bir ekran görüntüsüne ihtiyacımız olacak.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Anketi başlattıktan kısa bir süre sonra, neden istenen hedef kitleyle eşleşmediğim söyleniyor?

Daveti gönderirken, hedef kitleyle eşleşip eşleşmediğin her zaman kesin olarak bilinmemektedir. Bazı anketlerde bir hedef kitle, bizdeki profilinde bulunmayan bazı…

Daveti gönderirken, hedef kitleyle eşleşip eşleşmediğin her zaman kesin olarak bilinmemektedir. Bazı anketlerde bir hedef kitle, bizdeki profilinde bulunmayan bazı özellikleri temel alarak önceden tanımlanmıştır. Bu nedenle, anket için bir e-posta davetiyesi aldığın halde, o anketin hedef grubuna dahil olmadığın ortaya çıkabilir.

Belirli sorular, bir katılımcının hedef grubuna uyup uymadığının belirlenmesinde kullanılır. Bu sorular örneğin; anketin başlangıcında belirli tüketici davranışları hakkında sorular olarak sorulmuştur. Hedef gruba uymuyorsan, anket hemen başlarda durdurulur. Ayrıca sistemimizde, seni otomatik olarak başka bir ankete yönlendirmek için arama yapabiliriz.

Bu mesajı, tek bir soruyu yanıtlamadan önce alırsan ve bu sorun tekrar tekrar ortaya çıkıyorsa, bu, kullanılan cihazın ankete uygun olmadığı veya anketin zaten kapatıldığı gibi teknik bir sorun olduğu anlamına gelebilir.


Was this helpful?
0

Ankete başlandıktan kısa bir süre sonra, neden gerekli katılımcı sayısına ulaşıldığı söyleniyor?

E-posta ve internet hızlıdır. Katılımcılarımız sıklıkla o kadar hızlı tepki gösterir ki, davet edilen tüm katılımcılar katılma şansı bulmadan anket…

E-posta ve internet hızlıdır. Katılımcılarımız sıklıkla o kadar hızlı tepki gösterir ki, davet edilen tüm katılımcılar katılma şansı bulmadan anket kapanmış olur. Kaç kişinin katılacağını önceden bilemediğimiz için, her zaman daha fazla kişi davet ederiz. Müşterilerimizin talep ettiği sayıda katılımı belirli bir süre içinde garantilemek için bunu yapmak zorundayız.


Was this helpful?
0

Anketi nasıl yeniden başlatabilir veya bir kesintiden sonra devam edebilirim?

Her anket linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra…

Her anket linki bir kere tıklanabilir. Bu nedenle, ne yazık ki anket sürecinde ara verilemez veya tarayıcı ekranı kapandıktan sonra tekrar başlanamaz. Ne yazık ki, çoklu katılımları ve diğer sahtekârlık türlerini engellemek için böyle devam etmeliyiz. Anketin tek bir oturumda tamamlanmasını tavsiye ederiz.

Uzun süre aktif olunmaması durumunda, internet bağlantısında kısa süreli kesintiler de olmuş olabilir ve bunlar da anketin kesilmesine neden olabilir. Güvenlik nedeniyle ve uluslararası pazar araştırması kuralları nedeniyle anket devam edemez ve sonuçları analize dahil edilemez.

Was this helpful?
0

Ankette garip / yersiz sorular sorulursa ne yapabilirim?

Anketin amacı her zaman belli değildir ve bu kasıtlı olabilir. Bu, araştırmacılar için yanıtların kendiliğinden ve tarafsız olduğunu garanti etmenin…

Anketin amacı her zaman belli değildir ve bu kasıtlı olabilir. Bu, araştırmacılar için yanıtların kendiliğinden ve tarafsız olduğunu garanti etmenin bir yoludur. Bunun sonucu olarak ara sıra garip veya komik bir soru ortaya çıkabilir.

Ayrıca, anketlerin birçok ülkede hazırlandığını ve soruların bu amaç için tercüme edildiğini unutmayın. Bu tercümeleri biz yapmıyoruz ve ne yazık ki tüm lisanlar için kontrol etmemiz mümkün değil. Bu bazen alışılmadık ifadeler üretilmesine neden olabilir. Bunun için özür dilemek isteriz.

Bir anketin, aşağıdaki durumlarda kurallarımızı ihlal ettiği düşünülür:

  • Anketin dili tamamen anlaşılmaz.
  • Onu rahatsız edici veya ayrımcı sayıyorsun.
  • Kişisel (iletişim) bilgilerin (e-posta adresin gibi) isteniyor.

Bu gibi durumlarda lütfen bizimle iletişime geçin, böylece anketi kapatabiliriz. Bir ekran görüntüsü sağlayabilirsen mükemmel olur.

İhlal bildir

Was this helpful?
0

Birkaç soruya cevap verdikten sonra anketten atıldıysam ne yapabilirim?

Öncelikle bu kötü deneyim için özür dilemek istiyoruz! Anketler için belirli hedef gruplara ihtiyaç duyulmaktadır. İlk birkaç sorudan sonra, gerekli…

Öncelikle bu kötü deneyim için özür dilemek istiyoruz! Anketler için belirli hedef gruplara ihtiyaç duyulmaktadır. İlk birkaç sorudan sonra, gerekli hedef grubuyla uyuşup uyuşmadığına karar verilir. Sana geniş bir yelpazede anketler sunabilmek için partner şirketler ile işbirliği yapıyoruz. Bazen maalesef bu belirleyici sorular biraz uzun sürebiliyor. Anketlerin çokluğu nedeniyle hepsini önceden kontrol etmemiz mümkün değil.

Daha uzun anketler için bazen çok özel hedef gruplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda, ön seçim en çok on veya yirmi soru içerebilir. Seçim sorularına verdiğin cevaplar, anket sonuçlarını analiz ederken kullanılamaz ve bu nedenle telafi edilemez.

Ancak, çok fazla sayıda sorudan sonra anketten atıldıysan, ne olduğunu tanımlayacağın kısa bir mesaj göndermekten çekinme. Ankete bakmak için davetiye bağlantısına ihtiyacımız var. Onu, sana gönderdiğimiz e-postada bulabilirsin. Biz daima gelişmek için çaba gösteriyoruz ve geri bildirimin için minnettarız!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Bir anket için neden davetiyede belirtilenden daha az Kredi aldım?

Bazen bir ankete davet edildin ve bu anketi başlattın, ancak birkaç sorudan sonra elendin, çünkü hedef kitleyle eşleşmemişsindir. Aynı durum…

Bazen bir ankete davet edildin ve bu anketi başlattın, ancak birkaç sorudan sonra elendin, çünkü hedef kitleyle eşleşmemişsindir. Aynı durum anket daha önce kapatıldığında da geçerlidir. Böyle bir durumda, sistemimiz senin için yeni bir anket arayacaktır. Anketi tamamlayabiliyorsan, elbette bu anketin ücretini alacaksın. Daha uzun bir anket için yüksek bedel ve daha kısa olan için daha düşük bedel alırsın.

Bunun anlamı, davetiyede belirtilenden farklı bir bedel almış olmanın sebebi, yalnızca farklı bir ankete katıldığın içindir.

Was this helpful?
0

Bir anket tamamlandıktan sonra neden hiç bir Kredi almadım?

Cevapların için teşekkür ederiz! Kazanılan Kredinin hesabında gözükmesi bazen iki saate kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığın herhangi bir Kredi…

Cevapların için teşekkür ederiz!

Kazanılan Kredinin hesabında gözükmesi bazen iki saate kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığın herhangi bir Kredi hâlâ gelmediyse, bize kısa mesaj göndermekten çekinme. Lütfen anketin davetiye bağlantısını eklediğinden emin ol. Onu, sana gönderdiğimiz ankete davet e-postasında bulacaksın. Durumunu özel olarak inceleyeceğiz.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

PayPal ödemem neden gelmedi?

PayPal hesabına henüz yatırılmamış olmasının birçok farklı nedeni olabilir: OPINION HERO için kullandığın e-posta adresi, PayPal hesabın için kullandığın e-posta…

PayPal hesabına henüz yatırılmamış olmasının birçok farklı nedeni olabilir:

  • OPINION HERO için kullandığın e-posta adresi, PayPal hesabın için kullandığın e-posta adresinle aynı mı? Bu, tüm ödemeler için kesinlikle gereklidir. Öyle değilse, e-posta adresini PayPal'a 30 gün içinde ekleyebilirsin. Ödeme daha sonra gerçekleşecektir.

  • Bazen ödemeyi kabul etmen gerekir. Lütfen PayPal hesabına giriş yap ve kabul etmen gereken işlemlerin bir listesi olup olmadığını kontrol et.

E-posta adresin her iki hesapta aynıysa ve ödeme iki saat sonra gerçekleşmediyse, lütfen kısa mesaj gönder ve senin için araştırmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Faklı bir sorunum var?

Problemine hâlâ bir çözüm bulamadın mı? Bize kısa bir mesaj yolla, yardım etmekten mutlu oluruz! Bizimle iletişime geçin

Problemine hâlâ bir çözüm bulamadın mı? Bize kısa bir mesaj yolla, yardım etmekten mutlu oluruz!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0